x

Świetnie! To już ostatni krok!

Cieszymy się, że chcesz wypożyczyć Exogen. Zadzwoń do nas!

Nie masz teraz czasu? Zostaw swój numer - oddzwonimy!


PS. Twoje dane są całkowicie bezpieczne.
1

KROK 1

W celu ustalenia szczegółów odbioru - Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź pozostaw swój kontakt – oddzwonimy jak najszybciej!

2

KROK 2

Wysyłka sprzętu kurierem – czas dostawy wynosi zazwyczaj 1 dzień roboczy od momentu złożenia zamówienia. Dla klientów z Warszawy i okolic oferujemy również odbiór osobisty sprzętu.

3

KROK 3

Przeprowadzanie terapii aparatem EXOGEN przez klienta.

4

KROK 4

Zwrot urządzenia za pośrednictwem firmy kurierskiej lub osobiście po zakończonej terapii.

x

Dziękujemy!

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Często zadawane pytania

Do jakiego rodzaju złamań przeznaczone jest urządzenie EXOGEN?
Terapia z wykorzystaniem EXOGEN dedykowana jest do leczenia nowych kontuzji oraz do leczenia starych złamań, u których badanie nie wykazało gojenia bądź nie zdiagnozowano żadnych oznak zrostu po złamaniu.
Badania kliniczne udowodniły, że urządzenie EXOGEN przyspieszyło proces zrostu nowych złamań o 38% i udowodniły wygojenie 86% niezrastających się złamań przy zaledwie 20 minutach jego stosowania dziennie.
Jak długo trwa leczenie urządzeniem EXOGEN?
Okres stosowania oraz częstotliwość terapii uzgadniana jest w każdym przypadku indywidualnie. Należy uzgodnić długość leczenia złamania z Państwa lekarzem prowadzącym, aby terapia została dopasowana z sposób najbardziej skuteczny.
Czy leczenie może odbywać się w warunkach domowych? W jaki sposób
W każdym przypadku leczenie może zostać przeprowadzone w warunkach domowych. Terapia urządzeniem EXOGEN zajmuje jedynie 20-minut dzienne i nie wymaga od pacjenta dodatkowych umiejętności. Poniżej zamieszczamy krótką instrukcję użytkowania:
1. Prosimy o umieszczenie opaski dołączonej do zestawu w miejscu, które zostanie poddane leczeniu.
2. W następnej kolejności zaleca się naniesienie żelu na głowicę urządzenia EXOGEN oraz umieszczenie głowicy w otworze opaski tak, aby dobrze przylegała do miejsca złamania.
3. Ważne, aby przed rozpoczęciem zabiegu przyjąć wygodną pozycję leżącą lub siedzącą, w której spędzą Państwo czas 20-minutowego zabiegu.
4. Czas na uruchomienie urządzenia EXOGEN. Aby urządzenie zostało uruchomienie, prosimy o wciśnięcie przycisku włączającego.
5. Po uruchomieniu, urządzenie EXOGEN włączy zegar i rozpocznie odliczanie 20-minutowego zabiegu.
6. Po zakończeniu zabiegu urządzenie EXOGEN samoistnie się wyłączy. Należy zdjąć opaskę, oczyścić urządzenie z nadmiaru żelu oraz odłożyć sprzęt w bezpieczne miejsce do czasu kolejnego zabiegu.
Terapia EXOGEN ze względu na łatwość zastosowania idealnie wpisze się w codzienny grafik każdego pacjenta.
Jaką minimalną ilość zabiegów powinnam/powinienem odbyć?
Minimalną ilość zabiegów dopasowuje lekarz indywidualnie w zależności od rodzaju złamania. Zgodnie z przeprowadzonymi badaniami naukowymi z zakresu ortopedii, rekomenduje się przeprowadzenie minimum 30-dniowej terapii, po 20 minut każdego dnia.
Jak dostarczany jest sprzęt do pacjenta?
EXOGEN wysyłany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej na terenie całej Polski. Dla klientów z Warszawy umożliwiamy również opcję odbioru osobistego po wcześniejszym uzgodnieniu.
Jaki jest czas oczekiwania na dostawę sprzętu?
Po ustaleniu i potwierdzeniu warunków wynajmu, urządzenie EXOGEN jest wysyłane niezwłocznie – tego samego bądź kolejnego dnia roboczego. W większości przypadków urządzenie dociera do odbiorcy w przeciągu 1-2 dni roboczych od terminu nadania przesyłki.
Czy istnieje możliwość przedłużenia wynajmu urządzenia?
W przypadku chęci przedłużenia wynajmu EXOGEN, należy zwrócić się z zapytaniem do wypożyczalni w celu ustalenia dostępności oraz rezerwacji urządzenia.